Tüketiciden Ricamız

Yazan  Oca 29, 2015

Sizlerinde bildiği gibi, halı yıkama işini yapanlar sürekli artıyor. Aslında çoğalmak, sizlere seçme, bizlere seçilme hakkı veriyor.

Ama burada sizlerle paylaşmak istediğimiz olay; HAKSIZ REKABET. Yani kendi bünyesinde olmadığı halde, oradan buradan alıntı veya çalıntı makine ve teçhizat resimleriyle, BROŞÜR, KARTVİZİT, MAGNET ve İNTERNET SİTELERİ yaptırıp sözde halı yıkama FABRİKATÖRÜ oluyorlar. Ucuz fiyat politikasıyla kendilerine potansiyel oluşturmaya çalışıyorlar.

SİZLERDEN RİCAMIZ;

Evlerimizin olmazsa olmazı olan, sağlığınızı yakından ilgilendiren halılarınızı yıkattığınız yere bir kez olsun gidin; Nerede, nasıl bir ortamda yıkandığını kendi gözlerinizle görün. Amacı sürümden kazanmak mı, yaptığı reklâm kandırmaca mı, yoksa gerçekten işinin hakkını veriyor mu? Lütfen nereye yıkatırsanız yıkatın ama bir kez olsun gidip görün. Israrımızın sebebi ev halkının sağlığının söz konusu olması!

İşini hakkıyla yapan meslektaşlarımıza hayırlı işler ve bol kazançlar diler, sizlere de okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Son Düzenlenme Pazar, 06 Mart 2016 13:06
AHYTD

Haber ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle yorum atarak paylaşabilirsiniz.